Malowana Podbitka Drewniana

Profil: "Soft Line"

Przeznaczenie: Podbitka Drewniana

Przekrój:
 Gatunek drewna: świerk skandynawski
Klasa: AB
Wymiar: - 14x121mm
- 19x121mm

 

Profil: "Faza"

Przeznaczenie: Podbitka Drewniana

Przekrój:
 Gatunek drewna: świerk skandynawski
Klasa: AB
Wymiar: - 14x121mm
- 19x121mm

 

Profil: "Trapez"

Przeznaczenie: Podbitka Drewniana

Przekrój:
 Gatunek drewna: świerk skandynawski
Klasa: AB
` Wymiar: - 14x121mm

 

USŁUGA MALOWANIA FABRYCZNEGO

Przykładowe kolory podbitek drewnianych ze świerka skandynawskiego:

 

CIEMNY BRĄZ JASNY ORZECH CIEMNY ORZECH
SOSNA DĄB CZERWONA SOSNA
MIODOWA SOSNA CIEMNY MAHOŃ CZERWONY MAHOŃ
TVT 5060 JASNA ZIELEŃ CIEMNA ZIELEŃ
TEAK WIŚNIA JASNY FIOLET
JASNY ORZECH CIEMNY FIOLET ZGNIŁA ZIELEŃ
POPIELATY JASNY POPIELATY NIEBIESKI

 

REALIZACJE Z UŻYCIEM NASZEJ PODBITKI DREWNIANEJ
    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podbitka drewniana jest materiałem ponadczasowym. Odpowiednio zaimpregnowana wytrzyma wiele lat w lokalnych warunkach atmosferycznych. Dachowe podbitki blaszane czy plastikowe bardzo często naśladują strukturę drewna, reklamowane są jako materiał bardziej odporny, jednak bardzo dużo zależy od odpowiedniej impregnacji. Szczególnie w przypadku drewna świerka skandynawskiego, który to powinien być odpowiednio zabezpieczony chemicznie. Polecamy nasze podbitki drewniane. Od 2007 roku sprzedaliśmy kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych podbitki soft line ze świerku skandynawskiego z malowaniem fabrycznym.

Oferowane przez nas podbitki drewniane wykonywane są ze świerka skandynawskiego, modrzewia syberyjskiego oraz innych północnych gatunków drewna cechujących się niskim skurczem właściwym, wysoce estetycznym, gęstym usłojeniem - zeberka słoi jest bardzo wyraźna - słoje zimowe są ciemne a słoje letnie bardzo jasne. W porównaniu do świerka i sosny polskiej drewno dorastające w północnych rejonach naszego globu cechuje się również znacznie większą wytrzymałością fizyczną. Wynika to z faktu dorastania w zimnym klimacie. Przy dużej amplitudzie temperatur oraz zmian wilgotności powietrza przyrosty roczne są znacznie mniejsze niż w przypadku drewna rosnącego w stabilniejszym klimacie na bardziej bogatym w składniki podłożu.

Dlaczego warto zamówić malowane fabrycznie elementy drewniane?

1. OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY
Kupując malowane elewacje drewniane, podbitki drewniane i boazerie drewniane oszczędzają Państwo środki finansowe przeznaczone na budowę danego obiektu. Firma EVERWOOD specjalizuje się w malowaniu powierzchni drewnianych na skalę przemysłową, przez co korzysta z wysokich rabatów wynikających z zakupów dużych ilości farb.

Dokonując zakupu farb/impregnatów do drewna należy uwzględnić ich faktyczną wydajność – ilość litrów farby bądź lakieru które zostaną wykorzystane do pomalowania określonej liczby metrów kwadratowych (m2). Bardzo często wydajność farb sprzedawanych detalicznie (np. w supermarketach) jest wyjątkowo niska co znacznie zwiększa koszt pomalowania powierzchni drewnianej. Wszystkie farby sprzedawane detalicznie pakowane są w małych opakowaniach (np. 1litr, 2,5litra) – przez co koszt farby zostaje niepotrzebnie zawyżony o koszt dodatkowych opakowań, dystrybucji i marketingu.

Będąc bezpośrednim importerem surowca z regionów północnych oraz producentem wyrobów drewnianych dokonują Państwa zakupów w najlepszych cenach z ominięciem pośredników.

2. JAKOŚĆ FARB I PROFESJONALNOŚĆ MALOWANIA

Korzystamy jedynie ze sprawdzonych, fińskich farb i lakierów przeznaczonych do zabezpieczania i upiększania powierzchni drewnianych do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Są to preparaty od lat stosowane na Skandynawii, gdzie surowy klimat i zmiany wilgotności powietrza stawiają przed producentami farb o wiele wyższe wymagania. Wpływa to na znacznie dłuższą trwałość elementów drewnianych.

Malowanie powierzchni drewnianych odbywa się metodą natryskową w sterylnych pomieszczeniach fabrycznych o stałej temperaturze oraz wilgotności powietrza, pozwala to osiągnąć jednolity kolor oraz grubość nawierzchni na każdym z elementów drewnianych oraz stałą, powtarzalną jakość produktu.

W porównaniu do malowania w warunkach terenowych, nasz system malowania wyklucza osiadanie kurzu, piasku i innych zabrudzeń na świeżo pomalowanych powierzchniach drewnianych, zabezpiecza przed opadami deszczu na świeżo pomalowane deski elewacyjne, deski podbitkowe czy deski boazeryjne oraz zapobiega powstaniu zacieków.

3. OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
Poprzez wieloletnie doświadczenie z preparatami do zabezpieczenia drewna posiadamy wybrane najlepsze produkty do tego typu zastosowań. Nasze lakiernie przystosowane są do realizacji małych i dużych zleceń w bardzo szybkich terminach.

Kupując malowane produkty drzewne lub zamawiając usługi fabrycznego malowania firmy EVERWOOD oszczędzają Państwo czas przeznaczony na:
- zdobycie odpowiedniej wiedzy na temat farb, lakierów i systemów malowania;
- dobranie odpowiedniej farby i koloru;
- przygotowanie odpowiedniego miejsca do procesu malowania;
- dobrania odpowiednich narzędzi do malowania;

Nasz przedstawiciel dostarczy Państwu karty kolorów, próbki produktów oraz doradzi w wyborze odpowiedniego koloru!

Wszystkie malowane podbitki, elewacje i boazerie drewniane oferowane są w kolorze wybranym przez Klienta. W ofercie posiadamy kilkaset kolorów różnego rodzaju specjalistycznych powłok lakietniczych fińskiego producent, której to firmy farby i lakiery używane są do malowania podbitek drewnianych na całym świecie. Na wszystkie nasze produkty oferujemy profesjonalne malowanie fabryczne oraz w przypadku zainteresowania usługi montażu podbitek i elewacji drewnianych. W celu zapoznania się z dostępnymi kolorami zapraszamy do odwiedzenia nasze strony, znajdującej się w zakładce: MALOWANIE FABRYCZNE. Realizujemy indywidualne zamówienia - istenieje możliwość malowania farbami dostarczonymi bądź wybranymi przez Klienta.

W przypadku zainteresowania produktami lub usługi naszej firmy, istnieje możliwość zamówienia wizyty naszego przedstawiciela na miejscu budowy lub wysłania próbek naszych produktów firmą kurierską za pobraniem. Zapraszamy do skorzystania z zakładki: KONTAKT.

Wskazówki

Zapraszamy do zapoznania z naszym poradnikiem: jak zamontować podbitkę drewnianą.

 

podbitka drewniana, deska na podbitkę, deska podbitkowa, podsufitka drewniana

 

 

Kontakt

W celu zasięgnięcia porady specjalisty lub umówienia wizyty przedstawiciela prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:
+48.883-119-868

 

Jakosc Produktow

Oferowane przez nas deski elewacyje są wyrobem profesjonalnym, spełniającym międzynarodowe normy dla drewna struganego.
Więcej inofrmacji tutaj...

 

Malowanie Fabryczne

Oferujemy produkty gotowe - pomalowane / zaimpregnowane. Trwałość naszych powłok lakierniczych (a wraz z nimi desek) wynosi ok 8 lat! Co oznacza średnio 4ro krotnie dłuższy okres trwałości w porównaniu z wyrobami standardowymi.
Więcej inofrmacji tutaj...

Popularne Profile Desek Podbitkowych

Soft Line

Trapez

Faza

Popularne Kolory Podbitek Drewnianych

Ciemny Brąz

Dąb

Sosna